Sztukateria budowlana stanowi ciekawy i oryginalny sposób dekoracji. Stanowi ona element nadający stylu, niczym biżuteria dla kobiety. Pozwala na odmianę budynku, bez konieczności ponoszenia znacznych nakładów finansowych. Sztukateria nie tylko ożywia budynek, ale przy jej pomocy można także go optycznie powiększyć. Można ją wykorzystać do dekorowania wnętrza pomieszczeń, np. jako tło dla designerskich mebli czy nowoczesnych form. Idealnie wygląda także do zdobienia elewacji budynku (np. ożywienia wejścia do budynku czy ganku). Szeroki wybór gzymsów, detali architektonicznych i listew pozwala na idealne dopasowanie do konkretnej budowli.

Sztukateria budowlana przeznaczona na zewnątrz jest odpowiednio przystosowana do warunków atmosferycznych. Wykonana jest ze styropianu z ochronną warstwą sztukatorską, co zapewnia jej użytkowanie przez długie lata.  

Sztukateria budowlana z wielkim przytupem wróciła do łask. Wbrew naszym wyobrażeniom  wykorzystywana jest nie tylko podczas remontu starych domów, ale także do nadania charakteru nowoczesnym, nowym budynkom.

Sztukateria Budowlana
Sztukateria Budowlana 2

W ostatnich latach szczególną popularnością cieszy się sztukateria elewacyjna okien. Innym, często wykorzystywanym rozwiązaniem są listwy elewacyjne, które pozwalają na różnorodne wykorzystanie, np. utworzenie geometrycznych form czy podzielenie segmentu budynku w zabudowie szeregowej.
Przede wszystkim kupując sztukaterie budowlaną należy zwrócić uwagę na jakość jej wykonania. Warto pamiętać, że zazwyczaj to inwestycja na lata.

W naszej ofercie znajdują się różnorodne elementy sztukaterii budowlanej do wykorzystania wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Wykonujemy:

  • listwy elewacyjne,
  • gzymsy elewacyjne,
  • listwy podparapetowe,
  • bonie,
  • łuki elewacyjne,
  • napisy.

Wykonujemy także profile wg indywidualnych zamówień. Do produkcji sztukaterii budowlanej używamy najwyższej jakości styropianu. Nasze produkty są trwałe i odporne na uderzenia. Sztukateria styropianowa to niedrogie i pomysłowe rozwiązanie. Bez wątpienia styropian przechodzi swój renesans. Przede wszystkim to materiał lekki i łatwy w montażu.  

Nasi pracownicy służą pomocą w doborze odpowiedniego produktu. Ich fachowe porady i doświadczenie pozwalają na wybór najkorzystniejszego dla klienta rozwiązania. Warto zasięgnąć opinii naszego zespołu.

Nasz dział logistyczny i nowoczesny transport zapewniają szybkie dostarczenie zamówienia, nawet w ciągu 24 godzin od jego złożenia.   

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

Sztukateria Budowlana 3
Zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami teraz!
Pomożemy Ci dobrać materiał do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się