Wypełnienia blach trapezowych są doskonałym rozwiązaniem do wyrównania powierzchni dachu i idealne dopasowanie do danego przekroju blachy trapezowej. Stosować je można zarówno na wewnętrznej i zewnętrznej stronie blachy.

Jednym z materiałów, z których wykonujemy wypełnienia blach trapezowych jest styropian. To często niedoceniany materiał, który posiada szereg zalet. Przede wszystkim pozwala na uzyskanie dobrych właściwości termoizolacyjnych, co wynika z jego niskiego współczynnika przewodzenia ciepła. Dodatkowo styropian wykazuje niską higroskopijność – nie rozpuszcza się w wodzie, nie wchłania jej i nie pęcznieje.

Główne zalety wypełnień styropianowych blach trapezowych to:

  • stabilność wymiarowa,
  • niska nasiąkliwość,
  • izolacja akustyczna,
  • izolacja termiczna (dzięki niskiemu wskaźnikowi przewodności ciepła),
  • wysoka wytrzymałość,
  • idealne dopasowanie i lekkość materiału,
  • odporność biologiczna.
Wypelnienia Styropianowe Blach Trapezowych (1)
Wypelnienia Styropianowe Blach Trapezowych (2)

Styropian stanowi lekkie wypełnienie, przez co nie obciąża konstrukcji dachowej. Takie wypełnienie jest także łatwe w montażu, a to prowadzi do oszczędności czasu oraz kosztów pracy. 

Produkowane przez nas wypełnienia blach trapezowych standardowo mają długość 1m, ale na życzenie klienta realizujemy indywidualne zamówienia. Staramy się, jak najstaranniej wykonać wszystkie zlecone dla nas prace. Zadowolony klient stanowi priorytet naszej działalności i jest czynnikiem motywującym nas do dalszego rozwoju.

Wykonywane przez nas wypełnienia blach trapezowych cechuje najwyższa jakość materiału. Do ich produkcji stosujemy styropian o różnej gęstości. Począwszy od EPS 70, a skończywszy na EPS 150.    

Wypełnienia blach trapezowych wykonujemy na podstawie przesłanej przez klienta dokumentacji – przekroju lub modelu.  

Produkowane przez nas styropianowe wypełnienia fałd blach trapezowych poprawiają parametry izolacji i absorpcji dźwięku. Pozwalają one również na uzyskanie estetycznego wyglądu. Ponadto umożliwiają dopasowanie kształtu i wymiaru wypełnienia do kształtu fałd blachy trapezowej.    

Nasi pracownicy służą fachową pomocą w wyborze optymalnego produktu. Wysłuchujemy potrzeb klientów i korzystając z naszego długoletniego doświadczenia często podpowiadamy korzystniejsze rozwiązania.     

Dzięki solidnej pracy naszej służby logistycznej i posiadaniu własnego transportu zamówienie może trafić do klienta nawet w ciągu 24 godzin. Dotrzymujemy terminowości, a szybkość działania to dla nas priorytet.   

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy! 

Zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami teraz!
Pomożemy Ci dobrać materiał do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się