Wypełnienia blach trapezowych pozwalają na wyrównanie powierzchni dachu. Ponadto gwarantują one idealne dopasowanie  do danego przekroju blachy trapezowej. Znajdują zastosowanie zarówno na wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie blachy.   

Jednym z materiałów, z których wykonujemy wypełnienia blach trapezowych jest wełna mineralna, skalna. To materiał o włóknistej strukturze, mający niski współczynnik przewodzenia ciepła (od 0,031 W/mK do 0,045 W/mK). Materiał ten posiada również szereg innych zalet. Przede wszystkim nie obciąża konstrukcji, a duża elastyczność pozwala na efektywne wypełnienie przestrzeni, co przekłada się na małe straty ciepła. Wełnę mineralną cechuje stałość jej właściwości, co oznacza, że nie zmienia ona nie tylko wymiarów pod wpływem temperatury, ale także swoich właściwości ogniowych i termoizolacyjnych. Jest ona paroprzepuszczalna i zapewnia izolację akustyczną (redukuje poziom hałasu). Stanowi ona materiał niepalny (należy do najwyższej klasy A1). Ponadto nie podlega ona także korozji biologicznej. Tak, więc wełna stanowi trwały materiał, który może służyć długie lata. 

Wypelnienia Welniane Blach Trapezowych (4)
Wypelnienia Welniane Blach Trapezowych (5)

Główne zalety wypełnień wełnianych blach trapezowych to:

  • łatwość i szybkość montażu,
  • wysoka izolacyjność cieplna,
  • niska higroskopijność,
  • dźwiękochłonność (izolacyjność akustyczna),
  • odporność mechaniczna.

Produkowane przez nas wypełnienia blach trapezowych standardowo mają długość 1m, ale na życzenie klienta realizujemy indywidualne zamówienia.
Nasze wełniane wypełnienia fałd blach trapezowych poprawiają nie tylko parametry izolacji, ale również absorpcji dźwięku. Pozwalają one również na uzyskanie estetycznego wyglądu.

Wypełnienia blach trapezowych wykonujemy na podstawie przesłanej przez klienta dokumentacji – przekroju lub modelu. Elastyczność wełnianego wypełnienia pozwala na niemal doskonałe dopasowanie jego kształtu i wymiaru do kształtu fałd blachy trapezowej.  

Nasi pracownicy służą fachową pomocą i radą w wyborze optymalnego produktu. Korzystając z naszego długoletniego doświadczenia często podpowiadamy naszym klientom korzystniejsze rozwiązania. Zadowolony klient to nasza największa motywacja do dalszej, jeszcze lepszej pracy i rozwijania naszej działalności. 

Dzięki posiadaniu własnego transportu i sprawnej pracy służby logistycznej zamówienie może trafić do klienta nawet w ciągu 24 godzin. Dla nas szybkość działania i terminowość to podstawa.  

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy!

Wypelnienia Welniane Blach Trapezowych (3)
Zainteresowany? Masz pytania?

Skontaktuj się z nami teraz!
Pomożemy Ci dobrać materiał do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się