Firma Lelo-Expres to nowoczesne i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które jest wykonawcą wielu inwestycji z zakresu budownictwa.

W naszej ofercie znajdują się:  

  •         otuliny styropianowe, 
  •         otuliny wełniane,
  •         kształtki dachowe wełniane, 
  •         kształtki dachowe styropianowe,  
  •         wypełnienia styropianowe, 
  •         wypełnienia wełniane,  
  •         sztukateria budowlana.  
Lelo Expres (24)

Zawsze na czas

Dewizą naszej działalności jest zadowolony i usatysfakcjonowany klient. Z tego względu każdego dnia staramy się sprostać, nawet najtrudniejszym, oczekiwaniom, potrzebom i wymaganiom naszych odbiorców.

Satysfakcja naszych klientów nie byłaby możliwa bez naszej kadry. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani fachowcy, którzy zapewniają najwyższy poziom obsługi na każdym etapie zamówienia. Nasza kadra z przyjemnością wysłuchuje potrzeb i oczekiwań naszych klientów i dobiera odpowiednie rozwiązanie. Przede wszystkim w komunikacji z naszymi klientami stawiamy na przejrzystość.

Bez wątpienia naszą siłą jest wieloletnie doświadczenie w branży oraz pozytywne opinie naszych klientów. To właśnie oni stanowią centrum działania naszego przedsiębiorstwa i motywują nas do coraz lepszej pracy.

Od początku naszej działalności stawiamy na terminowość i wysoką jakość wykonania. Szybkość wykonywania zleceń zawdzięczamy naszej profesjonalnej służbie logistycznej i nowoczesnemu transportowi. Jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienie do klienta w ciągu 24 godzin od jego złożenia i to niezależnie od tego, w jakim zakątku naszego kraju znajdują się.

Dlaczego warto z nami współpracować? Co nas wyróżnia? Przede wszystkim do naszych zalet należy:

Wysoka jakość wykonania
Bogaty asortyment
Indywidualne podejście
Terminowość
Szybkość działania
Wieloletnie doświadczenie

Z nami stworzysz projekt szyty na miarę. Nie boimy się wyzwań, dlatego też jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe projekty.  

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapraszamy do współpracy!